Ar Jums yra 20 metų?

Patvirtindami jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika

E-parduotuvė

Išparduota

Hop House 13 Guinness, 1l

5,39

Šviesusis alus – ne tai ko tikiesi iš garsiosios GUINESS alaus daryklos! Hop House 13 pavadinimas kilo iš apynių saugyklos, esančios šalia Šv. Džeimso Vartų, Dubline, Airijoje, veikiančios nuo ankstyvųjų 1900-ųjų, pavadinimo. Čia vis dar saugomi ir rūšiuojami apyniai!  Netoliese įsikūrusi ir legendinė GUINESS alaus darykla. Tai yra dvigubo apyniavimo lageras, pagamintas iš airiškų miežių bei aromatinių apynių. Tikro „pilno“ skonio lageras su subtiliomis salyklo natomis ir gaiviu apynių aromatu su abrikosų ir persikų natomis.

Užsakymas ir pristatymas:

Nemokamas pristatymas nuo 25€. Užsakyti gali tik asmenys, vyresni negu 20 metų amžiaus. Atsiimdami užsakymą, turėkite amžių patvirtinantį dokumentą. Šiuo metu prekes pristatome Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose.

Neturime

SKU: 98179a70a07f Category: Tag:

1. Užsakymus pristatome tik Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
2. I–VI, nuo 10 iki 18 val. pateiktus užsakymus pristatome tą pačią dieną per 2 val., tačiau ne vėliau kaip iki 20 val.; po 18 val. pristatome kitą dieną iki 12 val.
3. VII, nuo 10 iki 13 val. pateiktus užsakymus pristatome tą pačią dieną per 2 val., tačiau ne vėliau kaip iki 15 val.; po 13 val. pristatome pirmadienį iki 12 val.
4. Klaipėdoje užsakymus pristatome nuo 17 val.
5. Užsakyti gali tik vyresni nei 20 metų amžiaus asmenys. Atsiimdami užsakymą, turėkite amžių patvirtinantį dokumentą.
6. Užsakymai pristatomi nuo 9 €. Jei užsakymo vertė 9–25 €, pristatymas kainuoja 4 €. Užsakymai nuo 25 € pristatomi nemokamai.

Papildoma informacija

Rūšis

Šalis

Alk. tūris

5.0%

Tūris

1 l

Depozitas

Į kainą įeina 0,10€ depozito mokestis

Wine & Spirits Follow us on instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Made with love by Qode Interactive