Ar Jums yra 20 metų?

Patvirtindami jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika

Franšizė

Puikiai žinomas prekės ženklas
Didelis asortimentas
10 metų kurta koncepcija
Galimybė pradėti verslą per 1 mėn.

Svajojate apie nuosavą verslą?

Susipažinkite su Alyno franšizės programa

Franšizė – tai būdas turėti savo verslą. Jums pasiūlysime beveik 10 metų kurtą ir patikrintą koncepciją, suformuotą asortimentą, palankias kainas ir tiekimo sąlygas.

Išmokysime visų būtinų verslo gudrybių, supažindinsime su procesais, būtinais, kad Jūsų verslas veiktų sėkmingai, rūpinsimės ir padėsime organizuoti kasdienį sėkmingą verslą. ALYNO franšizės programa – tai galimybė turėti savo nuosavą ALYNĄ.

Mūsų partnerių sėkmės istorijos

Kaip visoje Lietuvoje sėkimingai „pridygo“ ALYNŲ

Alynas Šilutėje

Duris atvėrė 2019 m.

Kviečiame susipažinti su Evaldu, kuris drauge su partneriu yra atsakingi už tai, kad šiemet ALYNAS duris atvėrė ir Šilutėje. Vaikinai pasinaudoti mūsų franšizė nusprendė dėl gero ALYNO vardo žinomo ir išskirtinės tokių barų-parduotuvių koncepcijos. Kviečiame skaityti visą sėkmės istoriją.

Skaitykite visą istoriją
Alyno franšizė Evaldas

ALYNO Šilutėje vienas iš partnerių Evaldas.

Alyno franšizė Saida

ALYNO Klaipėdoje viena iš savininkių Saida.

Alynas Klaipėdoje

Duris atvėrė 2018 m.

Saida ir jos vyras Aidas ilgai svajojo apie nuosavą verslą, todėl juos suviliojo ALYNO franšizės programa. Jau beveik metai kaip Klaipėdoje, Vingio g. 28, veikia jų ALYNAS, į kurį žmones traukia jauki atmosfera bei draugiškas aptarnavimas. Nusprendėme pakalbinti Saidą ir paprašėme pasidalinti įspūdžiais pradedant naują veiklą.

Skaitykite visą istoriją

Alynas Telšiuose

Duris atvėrė 2019 m.

Ignas ir Greta – tikri Telšių herojai, kurių dėka miesto gyventojai turi kur leisti vakarus, žiūrėti sporto rungtynes ir mėgautis gardžiais gėrimais. Savo mieste ALYNĄ jie įkūrė pasinaudoję franšizės programa ir dėl to nei kiek nesigaili. Kaip jiems sekėsi atidaryti nuosavą barą?

Skaitykite visą istoriją
Alyno franšizė Ignas ir Greta

ALYNO Telšiuose savininkai Ignas ir Greta.

Dažniausi klausimai

Ir atsakymai į svarbiausius klausimus apie franšizę

Kiek kainuoja ALYNO franšizė ir kokie reguliarūs mokesčiai?

Preliminarios ALYNO frašizės kainos: vienkartinis mokestis: 3000 € be PVM, mėnesinis mokestis nuo apyvartos 6%, preliminari investicijos į naujo ALYNO atidarymą sąmata (apie 80 m² ploto) ~50000 € be PVM (į kainą įeina: naujos kartos ALYNO alaus pilstymo įranga (16 kranų), kasos aparatas su integruota buhalterine sistema, remonto ir įrengimo darbai, baldai, šviestuvai, iškabos pagal ALYNO standartus). Dėl detalesnės informacijos užpildykite kontaktų formą žemau ir mes mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Kokią pagalbą suteikiate franšizės pirkėjui?

Suteikiame visokeriopą pagalbą prieš atidarant barą ir po to. Mūsų tikslas, kad jūsų verslas būtų sėkmingas! Prieš atidarant barą, Jus ar Jūsų įgaliotą asmenį mokome, kaip valdyti šią veiklą. Taip pat apmokome pagrindinius darbuotojus (padavėjus). Mūsų specialistai dalyvauja atidarant barą, siekdami užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai. Jums suteiksime visus baro veiklos aprašus, kuriuos periodiškai papildysime. Mūsų specialistai periodiškai lankys Jus ir Jūsų vietą, kad galėtų suteikti konsultacijas visais svarbiais veiklos klausimais.

Ar norint įsigyti franšizę, reikia turėti patirties barų srityje?

Patirties nereikia. Mes suteiksime jums visas reikiamas žinias ir informaciją norint pradėti sėkmingą veiklą.

Kodėl verta įsigyti ALYNO franšizę?

Franšizė – teisės į konkretų įmonės vardą pirkimas tuo pačiu kartu su tiekėjais, mokymais, įdirbiu ir kitomis verslo paslaptimis, kurios padeda verslui sėkmingai funkcionuoti nuo pirmos sekundės. Daugeliu atveju pasirinkus tinkamą variantą jau galite būti tikri, kad dalelė sėkmės keliaus kartu su jumis. Franšizės įsigijimas neabejotinai yra puikus pasirinkimas. Ypač tiems, kurie jau ilgus metus svajoja apie nuosavą verslą, žino, jog turi visas reikalingas charakterio savybes, tačiau bijo žengti pirmą žingsnį.

Kaip parinkti baro vietą?

Konkrečią baro vietą išsirinksite Jūs, tačiau esant reikalui galime pasiūlyti savo paslaugas. Paprastai baro patalpų dydis yra apie ~80 m². Rekomenduojama turėti lauko terasą. Barai įrengiami judriose miesto vietose, prekybos centruose.

Kokie franšizės gavėjo įsipareigojimai?

ALYNO franšizės gavėjai įsipareigoja gauti visus parduotuvei–barui reikalingus leidimus ir licencijas. Taip pat laikytis darbo taisyklių ir procesų susijusių su buhalterine apskaita, dokumentų siuntimu, prekių priėmimu, prekių užsakymu, inventorizacijomis, darbo tvarkomis, klientų aptarnavimo standartais. Gavėjai privalo prekiauti tik franšizės davėjo arba franšizės akredituotų tiekėjų tiekiamais produktais ir dalyvauti visose ALYNO tinklo organizuojamose akcijose.

Kur kreiptis, jei turiu papildomos informacijos?

Jei turite papildomų klausimų apie ALYNO franšizę, galite kreiptis el.paštu modestas@alynas.lt arba tel. +370 655 44 148.

Norite savo baro?

Užsiregistruokite ir mes papasakosime jums apie visas galimybes turėti savo verslą be nesėkmės galimybės!

Wine & Spirits Follow us on instagram

Made with love by Qode Interactive