Ar Jums yra 20 metų?

Patvirtindami jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika

Franšizė

Puikiai žinomas prekių ženklas
Didelis asortimentas
10 metų kurta koncepcija
Galimybė pradėti verslą per 1 mėn.

Svajojate apie nuosavą verslą?

Susipažinkite su ALYNO franšizės programa

Franšizė – tai būdas turėti savo verslą. Jums pasiūlysime beveik 10 metų kurtą ir patikrintą koncepciją, asortimentą, palankias kainas ir tiekimo sąlygas.

Išmokysime visų būtinų verslo gudrybių, supažindinsime su procesais, būtinais, kad Jūsų verslas veiktų sėkmingai, rūpinsimės ir padėsime organizuoti kasdienę veiklą. ALYNO franšizės programa – tai galimybė turėti savo nuosavą ALYNĄ.

Mūsų partnerių sėkmės istorijos

Kaip visoje Lietuvoje sėkimingai pridygo ALYNŲ

ALYNAS Šilutėje

Duris atvėrė 2019 m.

Kviečiame susipažinti su Evaldu, kuris drauge su partneriu yra atsakingas už tai, kad šiemet ALYNAS duris atvėrė ir Šilutėje. Pasinaudoti mūsų franšize vaikinai nusprendė dėl gero ALYNO vardo žinomumo ir išskirtinės tokių barų-parduotuvių koncepcijos. Kviečiame skaityti visą sėkmės istoriją.

Skaitykite visą istoriją
Alyno franšizė Evaldas

ALYNAS Šilutėje ir vienas iš jo kūrėjų – Evaldas

Alyno franšizė Saida

ALYNO Klaipėdoje viena iš savininkių Saida.

ALYNAS Klaipėdoje

Duris atvėrė 2018 m.

Saida ir jos vyras Aidas ilgai svajojo apie nuosavą verslą, todėl juos suviliojo ALYNO franšizės programa. Jau beveik metai kaip Klaipėdoje, Vingio g. 28, veikia jų ALYNAS, į kurį žmones traukia jauki atmosfera ir draugiškas aptarnavimas. Nusprendėme pakalbinti Saidą ir paprašėme pasidalinti įspūdžiais pradedant naują veiklą.

Skaitykite visą istoriją

ALYNAS Telšiuose

Duris atvėrė 2019 m.

Ignas ir Greta – tikri Telšių herojai, kurių dėka miesto gyventojai turi kur leisti vakarus, žiūrėti sporto rungtynes ir mėgautis gardžiais gėrimais. Savo mieste ALYNĄ jie įkūrė pasinaudoję franšizės programa ir dėl to nė kiek nesigaili. Kaip jiems sekėsi atidaryti nuosavą barą?

Skaitykite visą istoriją
Alyno franšizė Ignas ir Greta

ALYNO Telšiuose savininkai Ignas ir Greta.

Dažniausi klausimai

Ir atsakymai į svarbiausius klausimus apie franšizę

Kiek kainuoja ALYNO franšizė ir kokie reguliarūs mokesčiai?

Preliminarios ALYNO frašizės kainos: vienkartinis mokestis – 3000 € be PVM, mėnesinis mokestis nuo apyvartos – 6%, preliminari investicijos į naujo ALYNO atidarymą sąmata (apie 80 m² ploto) – ~60000 € be PVM (į kainą įeina: naujos kartos ALYNO alaus pilstymo įranga (16 čiaupų), kasos aparatas su integruota buhalterine sistema, remonto ir įrengimo darbai, baldai, šviestuvai, iškabos pagal ALYNO standartus). Dėl detalesnės informacijos užpildykite kontaktų formą žemiau ir mes mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Kokią pagalbą suteikiate franšizės pirkėjui?

Suteikiame visokeriopą pagalbą prieš atidarant barą ir po to. Mūsų tikslas, kad jūsų verslas būtų sėkmingas! Prieš atidarant barą, Jus ar Jūsų įgaliotą asmenį mokome, kaip valdyti šią veiklą. Taip pat parengiame pagrindinius darbuotojus (padavėjus). Mūsų specialistai dalyvauja atidarant barą, siekdami užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai. Jums suteiksime visus baro veiklos aprašus, kuriuos periodiškai papildysime. Mūsų specialistai periodiškai lankys Jus ir Jūsų vietą, kad galėtų konsultuoti visais svarbiais veiklos klausimais.

Ar norint įsigyti franšizę, reikia turėti patirties barų srityje?

Patirties nereikia. Mes suteiksime jums visas reikiamas žinias ir informaciją, būtiną norint pradėti sėkmingą veiklą.

Kodėl verta įsigyti ALYNO franšizę?

Franšizė – teisės į konkretų įmonės vardą pirkimas kartu gaunant tiekėjus, mokymus, įdirbį ir verslo paslaptis, padedančias jam sėkmingai veikti nuo pirmos sekundės. Daugeliu atvejų pasirinkę tinkamą variantą jau galite būti tikri, kad turite dalelę sėkmės. Franšizės įsigijimas neabejotinai yra puikus pasirinkimas, ypač tiems, kurie jau ilgus metus svajoja apie nuosavą verslą, žino, kad turi visas reikalingas charakterio savybes, bet bijo žengti pirmą žingsnį.

Kaip parinkti baro vietą?

Konkrečią baro vietą išsirinksite Jūs, bet esant reikalui galime pasiūlyti savo paslaugas. Paprastai baro patalpų dydis yra apie ~80 m². Rekomenduojama turėti lauko terasą. Barai įrengiami judriose miesto vietose, prekybos centruose.

Kokie franšizės gavėjo įsipareigojimai?

ALYNO franšizės gavėjai įsipareigoja gauti visus parduotuvei-barui reikalingus leidimus ir licencijas, taip pat laikytis darbo taisyklių ir buhalterinės apskaitos, dokumentų siuntimo, prekių užsakymo, priėmimo, inventorizacijos, darbo tvarkos, klientų aptarnavimo reikalavimų. Gavėjai privalo prekiauti tik franšizės davėjo arba franšizės akredituotų tiekėjų tiekiamais produktais ir dalyvauti visose ALYNO tinklo organizuojamose akcijose.

Kur kreiptis, jei turiu papildomos informacijos?

Jei turite papildomų klausimų apie ALYNO franšizę, galite kreiptis el.paštu info@alynas.lt arba tel. +370 616 34 661.

Norite savo baro?

Užsiregistruokite ir mes papasakosime jums apie visas galimybes turėti savo verslą be nesėkmės galimybės!

Wine & Spirits Follow us on instagram

Made with love by Qode Interactive