Ar Jums yra 20 metų?

Patvirtindami jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika

Alynas

ALYNAS Klaipėdoje, kurio sėkmę kuria Saida su vyru Aidu

Saida ir jos vyras Aidas ilgai svajojo apie nuosavą verslą, todėl juos suviliojo ALYNO franšizės programa. Jau beveik metai kaip Klaipėdoje, Vingio g. 28, veikia jų ALYNAS, į kurį žmones traukia jauki atmosfera ir draugiškas aptarnavimas. Nusprendėme pakalbinti Saidą ir paprašėme pasidalinti įspūdžiais pradedant naują veiklą.

– Kaip kilo idėja atidaryti ALYNĄ?
– Su vyru nusprendėme, kad norime kurti savo verslą, už kurį būtume 100 % atsakingi. Išanalizavę rinką pasirinkome ALYNĄ. Mus patraukė kokybiški produktai, patraukli kaina, jauki atmosfera ir visuomenei jau žinomas prekių ženklas.

– Kodėl būtent ALYNAS?
– Gyvename Klaipėdoje, esame alaus kraštas, kur daugelis gyventojų mielai ragauja alų, ne išimtis buvome ir mes. Mėgstame kokybišką gėrimą, domimės jo rūšimis ir nepraleidžiame progos išbandyti naujienas, todėl ALYNAS buvo puiki proga hobį susieti su darbu. Pamanėme, kad mūsų sukaupta patirtis ir laiko patikrinta ALYNO verslo formulė padės verslui klestėti.

– Ar pradžia buvo sudėtinga? Kaip sekėsi?
– Pradžia buvo sudėtinga iki tol, kol nusprendėme, kad imamės šios veiklos. Kai sprendimas jau buvo priimtas, prasidėjo fizinis komandos darbas, projektas, jo įgyvendinimas ir galiausiai baro atidarymas. Visa tai reikalavo daug emocinės kantrybės ir ramybės. Tačiau mums pasisekė, nes ALYNO komanda labai padėjo. Su jais gana greitai radome bendrą kalbą, o pagrindinis reikalavimas buvo išlaikyti kokybę ir paisyti bendrų standartų. Ėjome mažais, bet tvirtais laipteliais į priekį link savo tikslo. Manome, kad sekėsi puikiai.

– Kuo išsiskiria verslas su franšize? Kokie jo privalumai?
– Jau sukurtas verslas turi parengtą modelį, kuris padeda generuoti pelną. Jau sukurtas verslas yra tvarus ir sisteminis. ALYNO vardas jau įrodė savo sėkmę ir turi išskirtinį konkurencinį pranašumą, todėl tapę jo franšizės savininkais galime dirbti su sukurtu ir ilgai veikiančiu prekių ženklu, savo klientams parduoti kokybiškus produktus ir susikurti finansinę gerovę.

– Kiek laiko jau turite ALYNĄ? Kaip jums sekasi?
– Mūsų ALYNAS veikia jau beveik metus ir mums sekasi puikiai. Sukūrėme draugišką kolektyvą. Kiekvieną dieną sulaukiame puikių klientų atsiliepimų apie skanų alų ir šviežią maistą, jaukią aplinką ir malonų aptarnavimą. Reikia pasakyti, kad franšizės verslo modelis labai pasiteisino. Įmonė veikia pelningai, atsiranda vis daugiau klientų. Vasarą taip pat turėjome jaukią lauko terasą, ji dar labiau padidino klientų srautą. Savaitgaliai, vakarai, atostogos ir net šventės – galvoje visada sukasi ši veikla. Daug ką teko išmokti ir pasidaryti pačiai, bet gautos žinios, patirtis ir malonios pažintys atsipirko su kaupu. Jeigu kartais kyla dvejonių, gelbsti šeima ir klientai. Šiandien mes jau stipri komanda!

– Ką patartum tiems, kurie nori pradėti savo veiklą, bet nedrįsta?
– Pasikalbėjusi su bendraamžiais kartais jaučiu, kad jie nėra patenkinti savo darbu, tačiau nesiryžta nieko keisti. Jauni žmonės nesuvokia, kiek daug galimybių yra aplink juos. Kai papasakoju, kad įmanoma gauti paramą verslui kurti neapsikraunant varginančia finansine našta, žmonės sako, kad tai per gerai, kad būtų tiesa. Tokiems turiu atsakymą, kad viskas, ko reikia, – imti domėtis. Skambinkite, klauskite, konsultuokitės ir tikrai sutiksite jums padėti pasiryžusius specialistus. Tiesą sakant, aš šiek tiek tikiu likimu ir manau, kad jei turi svajonę, visas pasaulis tau padeda ją įgyvendinti. Geros ir sėkmingos pradžios!

Wine & Spirits Follow us on instagram

Made with love by Qode Interactive