Ar Jums yra 20 metų?

Patvirtindami jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika

Alynas

Žmonės, atidarę ALYNĄ Telšiuose

Ignas ir Greta – tikri Telšių herojai, kurių dėka miesto gyventojai turi kur leisti vakarus, žiūrėti sporto rungtynes ir mėgautis gardžiais gėrimais. Savo mieste #Alyną jie įkūrė pasinaudoję franšizės programa ir dėl to nei kiek nesigaili. Kaip jiems sekėsi atidaryti nuosavą barą?

– Kaip kilo idėja atidaryti Alyną?
– Mes patys buvome ištikimi Alyno gerbėjai, mums patiko šios vietos konceptas, o pastaruoju metu vis galvodavome, kad reikėtų pradėti nuosavą verslą. Sužinoję apie franšizės programą ir galimybę turėti nuosavą barą, nė nedvejojome ir nusprendėme ja pasinaudoti.

– Kaip sekėsi pradėti naują veiklą?
– Kilus minčiai atidaryti nuosavą Alyną, reikėjo informacijos, motyvacijos, bendravimo. Visa tai gavome iš žmonių, kurie atsakingi už Alyno frančizių plėtrą. Toliau sekė susitikimai, planavimas ir mes niekada nebuvome vieni. Tai yra svarbiausia. Jautėme paramą ir palaikymą nuo pat pradžių, o tai labai padėjo. Šiek tiek nerimo kėlė tai, kad esame regiono Alynas – naujas, ne visiems žinomas. Tačiau visada smagu matyti, kai žmonės šypsosi ir sako, kad savo mieste mūsų laukė jau seniai.

– Kuo išsiskiria franšizių verslas?
– Tai puikus sprendimas žmonėms, kurie nori kažką kurti, tačiau galbūt trūksta patirties, idėjų, laiko. Taip galite gauti ne tik patirties, motyvacijos ar pažinčių, bet ir dirbate su žinomu vardu, kuris užtarnautas per daug metų.

– Ką patartumėte tiems, kurie norėtų pradėti nuosavą verslą, bet nedrįsta?
– Kada, jei ne dabar!? Jei tik atsiranda noras, kuris nedingsta per kelias savaites ar mėnesius, verta susimąstyti, jog tai rimta. Galbūt daugiau niekada nebeatsiras tokia galimybė, o jūs visą gyvenimą gailėsitės, kad nedarėte to, apie ką svajojate.

Jei jus domina Alyno franšizių programa, rašykite mums el. paštu modestas@alynas.lt arba skambinkite +370 655 44 148.

Wine & Spirits Follow us on instagram

Made with love by Qode Interactive