Ar Jums yra 20 metų?

Patvirtindami jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika

Alynas

BALANDIS – ŽVEJŲ MĖNUO

Žvejai mėgsta alų, o mes mėgstame žvejus. ALYNE tęsiasi hobių iniciatyva ir balandį mes dedikuojame žvejams. Ramiam susėdimui ir plėšrūnų sezono suplanavimui, nes gegužės mėnesį gal net neliks kada susirinkti bare. Žinoma, mes esame ALYNAS ir alumi aprūpiname ir išsinešimui. O štai balandį laukiame arčiau namų esančiame ALYNE. Mūsų suplanuotos akcijos ir atrakcijos jums:

  1. Visiems žvejams kelios rūšys alaus siūlomos už ypatingą kainą! Barmenui sakykite kodą ŽVEJYS24 ir atraskite mūsų pasiūlymus.
  2. Visiems žvejams dovanojame nemokamą įrangą statinėms, kad galėtų pavasarį švęsti ir gamtoje. Atsiimdami statinę savo šventei nepamirškite paminėti to paties kodo ir pasiūlymas pasidarys dar patrauklesnis.
  3. Visiems ALYNO lankytojams organizuojama loterija, kurios laimėtojui įteiksime nuostabų termosą UKEG. Jame telpa beveik 4 litrai alaus, tai nepakartojamas būdas mėgautis puta gamtoje. Daugiau apie šį įrenginį čia: https://alynas.lt/e-shop/alaus-termosas-ukeg-pro-3-8-litro/. Sąlygos labai paprastos – jūsų čekyje turi būti daugiau nei 20 EUR. Tuomet tiesiog rašote ant jo savo kontaktus ir paduodate barmenui. Balandžio gale burtų keliu bus nustatytas laimėtojas, kuriam ir atiteks UKEG termosas.
  4. TIK pas mus balandžio mėnesį galite rasti superinę dovaną žvejui – mūsų taip vadinamą ŽVEJO rinkinuką. Kas jame? Žinoma, alus, taip pat užkandžiai. O taip pat DOANA-SIURPRIZAS viduje. Dovanos labai įvairios, todėl jūsų draugas žvejys gali nustebti ne kartą. Laukiame!
Post a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Wine & Spirits Follow us on instagram

Made with love by Qode Interactive